Strony internetowe

Nasze propozycje w kategorii Strony Internetowe

Projektowanie stron firmowych

Tworzymy strony internetowe o różnym stopniu zaawansowania, głównie dla małych i średnich firm chcących zaistnieć w Internecie.

Takie strony zawierają zazwyczaj od kilku do kilkunastu podstron, takich jak: oferta, informacje o firmie i produktach, galeria zdjęć , dane kontaktowe itp. Dla każdego Klienta indywidualnie dostosowujemy grafikę, tworzoną z zastosowaniem najnowszych technologii. Mogą być to strony zaprojektowane w oparciu o język HTML5 i CSS3  z systemem  zarządzania treścią.

Projektowanie stron okolicznościowych

Proponujemy utworzenie internetowej strony okolicznościowej w celu podkreślenia znaczącego wydarzenia w firmie a osobom prywatnym np. z okazji ślubu, komunii czy z okazji narodzin dziecka. Jest to doskonała metoda, aby zaprezentować szereg informacji i zdjęć w sposób atrakcyjny i nowoczesny.

Projektowanie stron www z systemem CMS

Firma KabeoNet tworzy na życzenie klienta strony internetowe z system CMS, który pozwala przedsiębiorcom na samodzielną modyfikację treści. W małych firmach, do których głownie kierujemy naszą ofertę, rzadko zdarza się, że jest specjalnie zatrudniona osoba odpowiedzialna za prowadzenie marketingu internetowego. Najczęściej bywa nią właściciel firmy, który znając jej specyfikę, chce sam zarządzać treścią na stronie.  System CMS pozwala skrócić czas aktualizacji serwisu, wyeliminować zewnętrznych wykonawców, a przez to obniżyć koszty obsługi serwisu. Ułatwia rozbudowę strony www, np.: tworzenie nowych wersji językowych, dodawanie kolejnych elementów, itp.

Istnieje w tym przypadku możliwość wykorzystania specjalnie napisanego oprogramowania – systemu CMS dedykowanego dla danej firmy bądź  zastosowanie jednego z istniejących w sieci systemów darmowych. Niewątpliwie pierwsze rozwiązanie  wymaga zainwestowania dużych pieniędzy, gdyż jest przygotowane indywidualnie dla danej firmy. Tańszym sposobem, a ten zazwyczaj wybierają małe firmy, jest użycie darmowego systemu CMS. Nasza firma wykorzystuje system CMS WordPress  oraz Joomla! Przewagą tego pierwszego jest intuicyjny panel administracyjny oraz niezwykle rozbudowany katalog dodatków, które umożliwiają w łatwy sposób osiągnięcie wielu ciekawych funkcjonalności strony internetowej. Trzeba zaznaczyć, że WordPress jest obecnie najpopularniejszym CMS – em na świecie.

Strony bardziej rozbudowane sugerujemy postawić na systemie Joomla. Niemniej ostateczną decyzję podejmujemy zapoznając się z potrzebami klienta, kierując się wymogami efektu ostatecznego.