Usługi informatyczne - oferta

Prosimy o zapoznanie się z pełną ofertą firmy KabeoNet

Responsywne strony internetowe

Zgodnie z obowiązującym obecnie standardem projektowania stron internetowych, obecnie każdy nasz projekt jest stroną responsywną. Strona responsywna, to taka strona, która poprawnie wyświetla się na wszystkich urządzeniach, nie tylko na komputerze stacjonarnym ale również na smartfonach i tabletach.

Responsywne strony są zatem obecnie koniecznością. Każda strona internetowa zaprojektowana według poprzednich standardów powinna być dostosowana do responsywności.

Projektowanie wizytówek www

Ofertę tworzenia wizytówek www kierujemy głównie do małych firm działających lokalnie, mających ograniczony budżet, ale nowoczesnych i rozumiejących konieczność posiadania miejsca w Internecie gdzie klient będzie mógł zapoznać się z ofertą firmy, oraz znajdzie dane kontaktowe.

Projektowanie stron www

Tworzymy strony internetowe o różnym stopniu zaawansowania, głównie dla małych i średnich firm chcących zaistnieć w Internecie. Dla firm posiadających już swoje strony internetowe, jednak stworzone kilka lat temu proponujemy aktualizację lub stworzenie całkiem nowego layoutu odzwierciedlającego obecne trendy.

Projektowane strony zawierają zazwyczaj od kilku do kilkunastu podstron, takich jak : oferta, informacje o firmie i produktach, galeria zdjęć , dane kontaktowe itp. Dla każdego Klienta indywidualnie dostosowujemy grafikę, tworzoną z zastosowaniem najnowszych technologii.

Tworzenie stron www z systemem CMS

Dzięki temu rozwiązaniu Klient nie tylko ma możliwość edycji treści, ale również dodawania nowych podstron do swojej strony. Strony z CMS-em najlepiej wykorzystają firmy, których charakter działalności wymaga częstych zmian na firmowej stronie.

Wykonywanie prezentacji multimedialnych

Prezentacja multimedialna firmy zamieszczona jest na płycie CD. Zawiera informacje o firmie, ofertę, kontakt. Łatwa, tania i skuteczna forma promocji firmy.

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych nie jest to działanie jednorazowe, a raczej proces mający na celu uzyskanie jak najwyższych pozycji strony podczas wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych.

Dzięki umiejętnemu dobraniu słów kluczowych, strona staje się niezwykle często odwiedzana. Jakie słowa kluczowe dobrać? Wszystko zależy od branży, od tego co chce się sprzedać przy pomocy witryny internetowej.

Jednym z etapów pozycjonowania jest optymalizacja strony. Optymalnie dobrany kod na stronie, właściwe nasycenie slów kluczowych, dobrze dobrane nagłówki i porawna, czytelna nawigacja to podstawowe czynniki sprzyjające osiągnięciu wysokich pozycji w wyszukiwarce. Dodatkowym czynnikiem jest jednak czas.

Firma KabeoNet oferuje stałą opiekę nad stroną i dbałość o jej wznoszenie się w wynikach organicznych wyszukiwarek. Opieka obejmuje odpowiedni dobór i nasycenie słów kluczowych, skuteczny opis metadanych witryny, optymalizację kodu oraz systematyczne dodawanie do katalogów stron internetowych.

Opracowanie wizerunku firmy

Projektujemy:

  • foldery
  • broszury
  • wizytówki
  • kartki okolicznościowe
  • logo firmy
  • banery reklamowe
  • i inne formy graficzne zgodne z życzeniem klienta

Opracowanie materiałów na platformę Moodle

Oferujemy usługi w zakresie opracowania materiałów szkoleniowych na platformę e-learningową Moodle oraz umieszczenie i prowadzenie kursów na naszej platformie.