Fotografia na potrzeby stron internetowych

Fotografia produktowa, zdjęcia na strony www

Prezentacja produktu w sklepie internetowym

Zakupy w sklepach internetowych już na dobre weszły do zwyczajów użytkowników internetu. W wygodnym fotelu, przy dobrej kawie, możemy robić zakupy w sklepach, które odległe są od nas o setki kilometrów. Poszukiwanie produktu bardzo często rozpoczynamy od wpisania nazwy produktu w wyszukiwarce grafiki. Oczywiste jest, że wybieramy wówczas te zdjęcia, które są wyraźne, poprawnie wykadrowane, oddające szczegóły produktu, jego charakterystyczne cechy, kolory i strukturę.
Dobre zdjęcia prowadzą użytkownika – potencjonalnego klienta – do sklepu internetowego. Zatrzymamy go tam na dłużej jeśli prezentacja produktu będzie atrakcyjna, zdjęcia będą się odpowiednio powiększać tak, aby jak najlepiej obejrzeć kupowany produkt. Nie ma nic bardziej irytującego niż mała ikona produktu, która po kliknięciu zamienia się w niewiele większy obraz, w dodatku niezbyt dobrej jakości. To najlepsza metoda na pozbycie się klienta!
Firma KabeoNet, przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu wykona dla Państwa zdjęcia produktowe dobrej jakości. Naszym atutem jest również fakt, iż wiemy jak poprawnie te zdjęcia powinny otwierać się na stronach sklepu internetowego.
Specjalną ofertę kierujemy do tych z Państwa, którzy jednocześnie zamawiają u nas projekt sklepu internetowego.